Prezentace TOP Odpovědná firma 2022

O projektu

Kompletní tvorba prezentace galavečera od asociace Byznys Pro Společnost, který je každoročním vyvrcholením projektu TOP odpovědná firma. 

Cílem bylo vytvořit moderní prezentaci s plynulou animací, která také pracuje s vybavením a vymoženostmi konferenčních prostor Cubex centra.

Během tvorby probíhaly pravidelné konzultace a ukázky průběhu tak, aby byla výsledná prezentace perfektní pro účely galavečera.

září 2022 - říjen 2022
+125 slidů, konzultace, tvorba na míru

Reference

Se spoluprací s Markem jsme velice spokojeni. Důkazem je i to, že spolupracujeme již druhým rokem a posouváme projekt dál, než jsme si na začátku dokázali představit. Pro Marka není práce hotová odevzdáním zadaného projektu, je k dispozici i pro případné dotazy a celkovou následnou podporu. Dalším velkým bonusem je jeho zapálení pro věc. Mnohokrát se mi stalo, že Marek přišel sám se svým (ještě lepším, než jsme chtěli) návrhem. Častokrát se mi stalo v jiných případech, že jsem dostala odpověď "nevím" nebo "nejde". Marek se naopak nebojí výzev a snaží se hledat řešení pro všechno. Díky Marku za tvou ochotu a trpělivost

Lilianna Škorpíková Marketing Manager | JRK ČR

    Kontaktujte mě