Prezentace TOP Odpovědná firma 2022

O projektu

Kompletní tvorba prezentace galavečera od asociace Byznys Pro Společnost, který je každoročním vyvrcholením projektu TOP odpovědná firma. 

Cílem bylo vytvořit moderní prezentaci s plynulou animací, která také pracuje s vybavením a vymoženostmi konferenčních prostor Cubex centra.

Během tvorby probíhaly pravidelné konzultace a ukázky průběhu tak, aby byla výsledná prezentace perfektní pro účely galavečera.

září 2022 - říjen 2022
+125 slidů, konzultace, tvorba na míru

Reference

Již 19. let organizujeme nezávislý rating udržitelného a odpovědného podnikání s názvem „TOP Odpovědná firma“. Letošní ročník nesl tematickou linku digitalizace, a proto jsme usilovali o moderní a trendy kabát, do kterého bychom ocenění oblékli. Závěrečné slavnostní vyhlášení nám pomohl vychytat právě Marek svými zkušenostmi v oblasti PowerPoint prezentace, kde požívá různé animace a zajímavé přechody. Skvěle tak doplnil atmosféru večera – zvládl nově pojmout naše tradiční požadavky, dokázal v prezentaci šikovně zahrnout všechny potřebné informace a dokonce nám vyšel vstříc a udělal dvě prezentace pro dva dataprojektory, které se navzájem doplňovaly. Komunikace s Markem i ochota opravdu porozumět problematice zadání byla až ojedinělá. Marek disponuje obrovským nadšením proto, co dělá a skvěle vám pomůže nápady osvěžit i váš projekt. Doporučuji všema deseti.

Kateřina Jurkovičová Projektová manažerka ocenení TOP Odpovědná firma | BPS

Kontaktujte mě